Eden-Residence Le Aruba Vue Mer Et Piscine
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Eden-Residence Le Aruba Vue Mer Et Piscine Sainte-Luce van 25 m² ligt in het strandgebied van Sainte-Luce een geeft een toegang tot Anse Mabouyas, gelegen op 2 km afstand. Het 1-badkamer appartement biedt gasten uitzicht op de tuin, evenals een privé strandgedeelte.
Te voet bent u binnen 20 minuten in het centrum van Sainte-Luce. Dit appartement is op binnen zo'n dan 10 minuten rijden van de Anse Figuier gelegen.
Eden-Residence Le Aruba Vue Mer Et Piscine biedt een kitchenette.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Zwembad met uitzicht
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in dit strand Eden-Residence Le Aruba Vue Mer Et Piscine?
Dit strand Eden-Residence Le Aruba Vue Mer Et Piscine heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van dit strand Eden-Residence Le Aruba Vue Mer Et Piscine?
Dit strand Eden-Residence Le Aruba Vue Mer Et Piscine bestaat uit 25 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.